🔹فرماندار رفسنجان از صور مجوز حفر ۶ حلقه چاه آب آشامیدنی در این شهرستان در راستای رفع تنش آبی خبر داد و گفت: حفر این چاه ها در حومه شرقی شهرستان شروع شده و تا خرداد ماه به بهره برداری خواهند رسید تا مشکل تنش آبی برای روستاها که بیشتر در تابستان اتفاق می افتد رفع شود.

🔹 به گزارش روابط عمومی فرمانداری رفسنجان حسین رضایی در جریان بازدید از طرح های در دست اقدام حوزه آب شهرستان که با حضور حسین چرخ انداز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان صورت گرفت افزود: یکی از طرح های در دست اقدام این شرکت حفر ۶ حلقه چاه آب آشامیدنی است که مجوز آن ها اخیراً صادر و عملیات حفرآن ها هم آغاز شده است.

🔹 او با اشاره به اینکه حفر این چاه ها در راستای رفع تنش آبی برای روستاهایی که با قطعی و کمبود آب روبرو هستند در حومه شرقی شهرستان صورت می گیرد ادامه داد: خطوط انتقال آب هم به متراژ ۶ هزار۵۰۰ متر در حال اجراست و این طرح تا پایان خردادماه امسال تکمیل و مورد بهره برداری خواهد رسید.

🔹 رضایی بیان کرد: طرح دیگر مورد بازدید هم خط انتقال آب خلیج فارس از محدوده احمد آباد دئفه به سمت رفسنجان به طول ۳۲ کیلومتر است که نیمی از آن اجرا شده و ۱۶ کیلومتر باقیمانده پیگیر هستیم تا بزودی عملیات اجرا ی آن شروع گردد تا بخش دیگر از آب آشامیدنی مورد نیاز رفسنجان هم تأمین شود و مشکلات کمبود آب شهرستان رو به کاهش برود.

🔹 فرماندار رفسنجان تصریح کرد: همچنین در حوزه رفع مشکلات آب شهرستان؛ مخزن ۱۵ هزار متر مکعبی آب احداث شده و در مرحله اجرای خط انتقال است و امیدواریم تیر ماه به بهره برداری برسد.

🔹 او خاطرنشان کرد: در برخی روستاهای شهرستان اهالی با کمبود، افت فشار و یا قطعی آب آشامیدنی مواجه هستند که اجرای طرح های در دست اقدام شرکت آب و فاضلاب شهرستان گامی موثر در رفع این مشکلات خواهد شود.

🔴ما را در شبکه های اجتماعی هم دنبال کنید:
🔹ایتا: https://eitaa.com/joinchat/3084845056Cea83aa3f74
🔹سروش: https://sapp.ir/rafsanjanweekly
🔹بله: https://ble.ir/rafsanjanweekly
🔹گپ: https://gap.im/rafsanjanweekly
🔹ای گپ: https://igap.net/rafsanjanweekly
🔹روبیکا: https://rubika.ir/rafsanjan_weekly

توسط AdminRaf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *