شهردار رفسنجان با گرامیداشت روز عصای سفید، تأکید کرد: شهرداری رفسنجان توجه ویژه‌ای به موضوع مناسب‌سازی فضای شهری برای معلولین دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری رفسنجان، مهندس مجید کهنوجی درباره اقدامات شهرداری در خصوص مناسب‌سازی فضای شهری معلولین جسمی و حرکتی، اظهار کرد: برای نابینایان و معلولین جسمی و حرکتی که تحت پوشش بهزیستی قرار دارند مسائل فرهنگی و هنری و ورزشی همکاری‌هایی را شروع کردیم و با آنها تعاملاتی داریم و تحت حمایت شهرداری قرار دارند.

وی ادامه داد: در مباحث ساخت‌و‌ساز و عمرانی، پیاده‌روسازی، پارک‌ها و فضای سبز با همکاری بهزیستی، موضوعاتی که مدنظر بهزیستی برای رعایت‌حال معلولین عزیز است انجام می‌دهیم.

وی افزود: سنگ‌فرش‌های مخصوص روشندلان خریداری شده و در مکان‌های ویژه‌ای که باید این پیاده‌روها در مجموعه‌های شهری نصب شود انجام می‌شود.

شهردار رفسنجان با بیان اینکه تعاملات خوبی با بهزیستی داریم، خاطرنشان کرد: شهرداری رفسنجان تأکید و توجه ویژه‌ای به موضوع مناسب‌سازی فضای شهری برای معلولین دارد.

کهنوجی تصریح کرد: معلولان عزیز مشکلات خود از قبیل سد‌معبر یا تخریب سنگ‌فرش بدلیل ساختمان‌سازی را می‌توانند هم به بهزیستی و هم به طور مستقیم به شهرداری مراجعه و گزارش کنند تا نسبت به رفع مشکل آنها اقدام شود. شهرداری رفسنجان در همه حال پیگیر مشکلات معلولان گرامی است.

توسط AdminRaf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *