رئیس پارک علم و فناوری کرمان ضمن استقبال از سرمایه‌گذاری‌ شرکت‌های پارک در منطقه ویژه رفسنجان گفت: در خصوص دوره‌های آموزش فرهنگ مهارت کسب و کار و شناخت بازار حاضر به همکاری با منطقه هستیم.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، روز یکشنبه 5 تیرماه 1401 جلسه‌ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و رئیس پارک علم و فناوری کرمان با موضوع تبادل ظرفیت‌های دو مجموعه برگزار شد.
روح‌الله بهرام‌شاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با اشاره به اهمیت دانش‌بنیان‌ها و استفاده از ظرفیت شرکت‌های فناور در حوزه صنایع اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که در منطقه به‌طور جدی آن را دنبال کردیم ارتباط با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان بود.
وی در ادامه تصریح کرد: با همکاری مناطق ویژه بم و سیرجان با هدف استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر در حوزه‌های مختلف قصد داریم انجمن مناطق ویژه استان را تأسیس کنیم.
بهرام‌شاهی یادآور شد: با همکاری پاک علم و فناوری یکی از مباحثی که شروع خواهیم کرد، آموزش در حوزه فرهنگ کسب و کار است.
دکتر سپهوند رئیس پارک علم و فناوری کرمان هم ضمن استقبال از همکاری با منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان اظهار داشت: برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های فناور، یک شهرک تعریف و فازبندی شود و زیرساخت‌های آن نیز فراهم گردد.
وی افزود: حوزه‌های فعالیت پارک علم و فناری اغلب در حوزه الکترونیک، معدن، کشاورزی و مواد شیمیایی است و منطقه می‌تواند تقاضاهای خود را در موارد نام‌برده مطرح کند.
رئیس پارک علم و فناوری کرمان همچنین به اهمیت دانش کسب و کار در کار اقتصادی اشاره و ابراز کرد: در خصوص دوره‌های فرهنگ مهارت کسب و کار و شناخت بازار حاضر به همکاری با منطقه هستیم، که شرکت‌های زیرمجموعه منطقه در این دوره‌ها شرکت کنند چراکه اطلاعات و دانش که بالا برود اعتمابه‌نفس و ریسک پذیری نیز افزایش پیدا می‌کند.

توسط AdminRaf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *